חברת תידור הוקמה בשנת 2007 והיא מספקת שירותי התקנה מקצועיים ואיכותיים של מגוון רחב של מוצרים ופתרונות לציפויי חלונות בפריסה ארצית. ציפויי חלונות הינם כיום הפתרון היעיל, החסכוני, הקל והמהיר ביותר לשלל בעיות כגון חום, סנוור, נוחות, הגנה מקרינה, בטיחות, פרטיות ועוד. עם מגוון הולך וגדל של מוצרים חדשניים הכוללים מערכות אבטחה וזיגוג, מוצרים בעלי חיסכון באנרגיה, ציפויי בידוד ועוד, לצד ציוד מתקדם ביותר, חברת תידור מספקת מענה לכל דרישה וצורך. חברת תידור מציעה מגוון רחב של ציפויי חלון אשר מספקים ביצועים גבוהים ועוצבו במיוחד על מנת לפתור בעיות זכוכית ספציפיות רבות. הצוות המקצועי מלווה בצוות גרפיקאים מאפשר לספק את כל הצרכים העיצוביים אשר מותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח.

הציפויים שלנו מותקנים בבנייני משרדים, חנויות, מבני ציבור ובתים פרטיים. בין מוצרינו ניתן למצוא: ציפוי דוחה שמש, ציפוי למניעת חום, ציפוי להגנה מהדף, רסיסים ופריצה, ציפוי למתן פרטיות, ציפוי חלון חלבי, ציפוי זכוכית דקורטיבית ועוד מגוון רחב. כל ציפוי ניתן להזמין בגימור שונה ועיצוב מיוחד.

אנחנו עובדים עם המוצרים מהחברות המובילות בעולם בתחום ציפוי הזכוכית כגון:

Johnson, 3M,Lluma, Madico, חניתה ועוד.

הצוות המקצועי של תידור זמין לספק שירותי ייעוץ והכוונה ויכול להתאים עבור הלקוח את סוג ציפוי החלון המתאים והנכון ביותר עבורו לפי סוג הבניין והצורך, לספק הצעות מחיר הוגנות במהירות ולהבטיח את ההתקנה והליווי המקצועיים ביותר לכל ציפוי או מוצר בכל רחבי הארץ. לפרטים נוספים, ייעוץ ומחירים ניתן לפנות לחברת תידור בטלפון 03-6200027 או באמצעות טופס “צור קשר”.