פתרון עיצובי ליצירת פרטיות חדרי ישיבות ומשרדים

חלונות, קירות ומחיצות זכוכית לחדרי ישיבות מספקים הזדמנות מצוינת להאיר את חדרי המשרדים ולעצב אותם בצורה מיוחדת אשר תאיר את המשרד, תשפר את האווירה ותאפשר אמירה ייחודית או עיצוב לוגו אשר מעורר גאווה במותג. הדרך הקלה והפשוטה ביותר לעצב משרד או חדר ישיבות הינה באמצעות מדבקות דקורטיביות.

עיצוב וסטייל – חברת תידור מציעה מגוון רחב של ציפויי זכוכית דקורטיביים בשלל גוונים ודפוסים אשר מאפשרים לשלב מרקם מעניין, צבע ייחודי ודפוס מיוחד למשרד חדש או קיים ללא כל הפרעה של שיפוצים. בחברת תידור מייצרים את הציפויים בהתאמה אישית על ידי גרפיקה וחיתוך ממוחשב תוך מתן חשיבות לאיכות ולביצוע מושלם. מומלץ להתייעץ עם צוות הגרפיקאים המומחה של תידור ולעצב בעזרתם ציפוי זכוכית דקורטיבי ואיכותי. בין אם למיתוג החברה או ליצור אווירה מסוימת, ניתן לבחור את הציפוי בכל עיצוב תוך שמירה על הזכוכית.

ציפוי הזכוכית מותקן וניתן להסרה בקלות, דבר ההופך אותו לאידיאלי עבור משרדים וחדרי ישיבות אשר יכולים ליהנות מעיצובים משתנים. ניתן אף לבחור בציפוי חלון דקורטיבי חלבי אשר משלב אסתטיקה נפלאה עם צורך בפרטיות. ציפוי החלון החלבי מבטיח פרטיות מלאה מבלי לפגוע באור הטבעי. בניגוד להתזת חול מסורתית, ציפוי החלון החלבי הינו ללא כתמים של טביעות אצבעות וניקיונו פשוט וקל.

את ציפויי הזכוכית ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של סגנונות כאשר הבנייה הייחודית של הויניל לצד החיתוך המותאם אישית הופכת אותם לפתרון המושלם בשילוב כל רעיון עיצובי. ציפויי הזכוכית של חברת תידור הינם הדרך הנוחה, המהירה והזולה ביותר לעיצוב חלונות, קירות ומחיצות זכוכית ולספק להם עיצוב מקצועי, איכותי ושונה. הציפויים נחתכים על ידי מכונה ברמת דיוק גבוהה מאוד על מנת לאפשר את רמת הגימור המושלמת לעיצוב הנבחר.

צוות המתקינים המנוסה של חברת תידור אשר זמינים בפריסה ארצית מבטיחים התקנה מקצועית לקבלת המראה המושלם. מומלץ להתייעץ עם המומחים של תידור על מנת למצוא את הפתרון המושלם לכל צורך. לייעוץ, מידע נוסף ומחירים ניתן לפנות ל 03-6200027

קרא עוד:

ציפוי חלונות

פתרונות הצללה

צרו קשר עם צוות המקצוענים של תידור לקבלת ייעוץ והצעת מחיר