חברת תידור מציעה מגוון רחב של ציפויי חלון דקורטיביים בשלל גוונים ודפוסים אשר מאפשרים לשלב מרקם מעניין, צבע ייחודי ודפוס מיוחד לבניין חדש או קיים.

בחברת תידור ניתן לבחור ציפויי מתאים מתוך קטלוג הציפויים שלנו או לחלופין אנו מייצרים את הציפויים בהתאמה אישית על ידי גרפיקה וחיתוך ממוחשב תוך מתן חשיבות לאיכות ולביצוע מושלם. מומלץ להתייעץ עם צוות הגרפיקאים המומחה של תידור ולעצב בעזרתם ציפוי חלון דקורטיבי ואיכותי. בין אם למיתוג החברה, למשוך לקוחות או ליצור אווירה מסוימת, ניתן לבחור את הציפוי בכל עיצוב תוך שמירה על הזכוכית.

ציפוי הזכוכית מותקן וניתן להסרה בקלות, דבר ההופך אותו לאידיאלי עבור נכסים מסחריים, שטחים מושכרים ובתים פרטיים אשר יכולים ליהנות מעיצובים משתנים. ניתן אף לבחור בציפוי חלון דקורטיבי חלבי אשר משלב אסתטיקה נפלאה עם צורך בפרטיות. ציפוי החלון החלבי מבטיח פרטיות מלאה מבלי לפגוע באור הטבעי. בניגוד להתזת חול מסורתית, ציפוי החלון החלבי אינו משאיר כתמים של טביעות אצבעות וניקיונו פשוט וקל.

את ציפויי זכוכית ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של סגנונות כאשר הבנייה הייחודית של הויניל לצד החיתוך המותאם אישית הופכת אותם לפתרון המושלם בשילוב כל רעיון עיצובי. ציפויי הזכוכית של חברת תידור הינם הדרך הנוחה, המהירה והזולה ביותר לעיצוב חלונות, קירות זכוכית ומחיצות זכוכית ולספק להם עיצוב מקצועי, איכותי ושונה. הציפויים נחתכים על ידי מכונה ברמת דיוק גבוהה מאוד על מנת לאפשר את רמת הגימור המושלמת לעיצוב הנבחר.

צוות המתקינים המנוסה של חברת תידור אשר זמינים בפריסה ארצית מבטיחים התקנה מקצועית לקבלת המראה המושלם. מומלץ להתייעץ עם המומחים של תידור על מנת למצוא את הפתרון המושלם לכל צורך. לייעוץ, מידע נוסף ומחירים ניתן לפנות לחברת תידות.

קרא עוד:

ציפוי חלונות

ציפוי חלונות למתן פרטיות

צרו קשר עם צוות המקצוענים של תידור לקבלת ייעוץ והצעת מחיר