עיצוב קירות ומחיצות זכוכית לחדרי ישיבות דורשים לעיתים עבודה רבה ומפרכת. במידה ורוצים פרטיות יש להתקין תריסים, במידה ורוצים עיצוב מיוחד יש לצבוע ולתחזק באופן שוטף, או שפשוט ניתן לבחור במדבקות דקורטיביות לחדרי ישיבות.

חברת תידור מציעה מגוון רחב של ציפויי זכוכית דקורטיביים בשלל גוונים ודפוסים אשר מאפשרים לשלב מרקם מעניין, צבע ייחודי ודפוס מיוחד לבניין חדש או קיים ללא כל הפרעה של שיפוצים. בחברת תידור מייצרים את הציפויים בהתאמה אישית על ידי גרפיקה וחיתוך ממוחשב תוך מתן חשיבות לאיכות ולביצוע מושלם. מומלץ להתייעץ עם צוות הגרפיקאים המומחה של תידור ולעצב בעזרתם ציפוי זכוכית דקורטיבי ואיכותי. בין אם למיתוג החברה או ליצור אווירה מסוימת, ניתן לבחור את הציפוי בכל עיצוב תוך שמירה על הזכוכית.

ציפוי הזכוכית מותקן וניתן להסרה בקלות, דבר ההופך אותו לאידיאלי עבור נכסים מסחריים, שטחים מושכרים וחדרי ישיבות אשר יכולים ליהנות מעיצובים משתנים. ניתן אף לבחור בציפוי חלון דקורטיבי חלבי אשר משלב אסתטיקה נפלאה עם צורך בפרטיות. ציפוי החלון החלבי מבטיח פרטיות מלאה מבלי לפגוע באור הטבעי. בניגוד להתזת חול מסורתית, ציפוי החלון החלבי הינו ללא כתמים של טביעות אצבעות וניקיונו פשוט וקל.

קרא עוד:

ציפוי חלונות

ציפוי למניעת סינוור

מדבקה חלביות לזכוכית

צרו קשר עם צוות המקצוענים של תידור לקבלת ייעוץ והצעת מחיר